Program Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”.

Program Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”.

Zakup nowego sprzętu komputerowego,

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowiczkach  otrzymała z  Programu Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek”.

Celem programu jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do nowoczesnych technologii i wyrównanie szans mieszkańców miejscowości w gminach o najniższych dochodach podatkowych na jednego mieszkańca poprzez wyposażenie bibliotek w tych gminach w nowoczesny sprzęt komputerowy.

W ramach zadania zakupiono:

Urządzenie wielofunkcyjne 3×1 szt. 3, laptop szt. 4, Tablet Lenovo szt. 4, Drukarka szt. 1, Gogle szt. 1, Wizualizer szt. 1, Drukarka 3D szt. 1, Zasilacz awaryjny UPS szt. 3, Dysk przenośny szt. 2, Eset Internet Security szt. 3.

Koszt ogółem zadania wynosił  27.767,00zł, z tego  23.567,00.zł dofinansowania z Instytutu Książki”.