Warsztaty wyplatania wianków w ramach projektu “Wielokulturowość bogactwem opolszczyzny”.

• To wydarzenie minęło.

28 sierpnia 2023 godz. 08:00 - 17:00

23 sierpnia odbyły się dwa warsztaty z plecenia wianków z wykorzystaniem barw opolskich, które przeprowadziła Florystka Alina Maczek. Serdecznie dziękujemy za profesjonalizm i ciepły uśmiech, uczestnikom za udział w spotkaniu.

Fotorelacja z warsztatów wyplatania wianków, które poprowadziła Pani Alina Maczek. Warsztaty otworzyły cykl działań, które będziemy realizować w ramach projektu “Wielokulturowość Bogactwem Opolszczyzny” z zadań Edukacja Kulturowa Opolszczyzny – Eduko 2023. Świętujemy Aktywnie 25 lat Obrony Województwa Opolskiego.

Warsztaty plastyczne  “OTWARCI NA WIELOKULTUROWOŚĆ”.
W pierwszej części odbyła się rozmowa na temat wielokulturowości, czym ona jest, jak ją rozumiemy, z czym nam się kojarzy, po czym uczestnicy dowolną techniką wykonali przepiękne prace, które będzie można podziwiać w czasie spotkania podsumowującego projekt. Warsztaty zostały zrealizowane w ramach projektu “Wielokulturowość Bogactwem Opolszczyzny”

Data:
28 sierpnia 2023