Korfantego 3, 47-280 Pawłowiczki
+48 77 4874178
gbp@biblioteka-pawlowiczki.pl

Warsztaty z String – Art

Created with Sketch.
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Warsztaty z String – Art

29 czerwca 2022 godz. 08:00 - 17:00

       

Warsztaty String Art to niezwykła okazja, aby rozwijać u młodzieży  samodzielności, sprawności i wyobraźnię przestrzenną.

String Art  to obrazy malowane nicią, a dokładniej technika polegająca na nawlekaniu kolorowych nici między wyznaczonymi punktami (gwoździkami), tworząc abstrakcyjne, geometryczne wzory. Do wykonania obrazu potrzebna jest jedynie deska, gwoździe i nici i … wyobraźnia. String Art daje nieskończenie wiele możliwości twórczego spełnienia, ponieważ dziecko ma wpływ na każdy etap i element dzieła finalnego: od tła, przez dobór kolorów, aż po finalne akcenty ozdobne. Efekt pracy  był spektakularny i dał młodzieży wiele satysfakcji.

Warsztaty String Art rozwijają wyobraźnię przestrzenną, pobudzą kreatywność i są świetnym treningiem umiejętności manualnych. Młodzież skupiała swoją uwagę na precyzji ruchów, dzięki czemu może zrelaksować się i oderwać od codziennych obowiązków. Rezultaty są młodzieży są  powodem do dumy. Dziękujemy Pani Dali Plewa -Sneka, za życzliwość i profesjonalne   przygotowanie i poprowadzenie. warsztatów.

Details

Date:
29 czerwca 2022
Time:
08:00 - 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content