Podsumowanie projektu “Wielokulturowość Bogactwem Opolszczyzny”

Podsumowanie projektu “Wielokulturowość Bogactwem Opolszczyzny”

Spotkanie podsumowujące projekt, to ostatnie wydarzenie w ramach projektu “Wielokulturowość Bogactwem Opolszczyzny”. Musimy przyznać, że z głębokim żalem rozstajemy się z projektem, który wniósł wiele dobra i niezapomnianych chwil. Poznaliśmy wspaniałych ludzi, którzy z ogromną pasją poświęcają się kulturze, tradycjom, tak ważnemu bogactwu naszego województwa. Zwiedziliśmy wyjątkowe miejsca, w czasie warsztatów poznaliśmy nowe techniki, przełamaliśmy stereotypy, zintegrowaliśmy się. Spotkanie było okazją aby jeszcze raz z naszymi partnerami, młodzieżą, seniorkami porozmawiać, przedstawić i podsumować wydarzenia, które w ramach projektu zostały zrealizowane. Dziękujemy Eduko – Edukacja Kulturowa Opolszczyzny oraz Marszałkowi Województwa Opolskiego za możliwość realizacji tych wszystkich wspaniałych przedsięwzięć w ramach zadań Edukacja Kulturowa Opolszczyzny – Eduko 2023 Świętujemy Aktywnie 25 lat Obrony Województwa Opolskiego.