PLEBISCYT „NAJLEPSZA BIBLIOTEKA W POLSCE”! POMÓŻ NAM WYGRAĆ

PLEBISCYT „NAJLEPSZA BIBLIOTEKA W POLSCE”! POMÓŻ NAM WYGRAĆ

Bardzo kreatywna, pełna ciekawych spotkań i ludzi, darmowa, dla każdego, otwarta na pomysły mieszkańców, atrakcyjna, przyjazna… taka jest nasza biblioteka ! Teraz mamy szansę zdobyć prestiżowy tytuł „Najlepszej biblioteki w Polsce”.

Drogi Czytelniku! Oddaj swój głos i pomóż nam wygrać!

Głosować można codziennie do 21 czerwca 2024 na stronie www.granice.pl/biblioteki. Każdy może zagłosować tylko raz dziennie! Aby oddać głos, należy wpisać w odpowiednim miejscu nazwę miejscowości –  a następnie kliknąć przycisk „Głosuję” obok nazwy wybranej biblioteki. I gotowe! Nie trzeba się logować, ani podawać swoich danych osobowych.

Biblioteka, która otrzyma największą liczbę głosów, zostanie wyróżniona tytułem „Najlepsza biblioteka w Polsce” oraz zdobędzie nagrody ufundowane przez serwis Granice.pl i jego partnerów – pakiet kilkudziesięciu nowości wydawniczych książek, z których skorzystać będzie mogła cała społeczność czytelników biblioteki.